Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meliyk okos óra érné meg az...

Meliyk okos óra érné meg az árát? Arra amire nekem kellene?

Figyelt kérdés
Inkább gondolok aktivitásmérőre, mert az okos óra drága és olyat is tud amire nincs szükségem, amit elvárnék az : idő mutatása,időjárás,pulzus,alvás mérés,lépésszámlálás és jó lenne ha több sportfunkciót is felismerne mint gyaloglás,futás,úszás,biciklizés és talán súlyzós vagy egyéb edzés....
2019. ápr. 22. 17:49
 1/4 Zzzoli ***** válasza:
Samsung Gear Fit2
2019. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Barátaim Xiaomi okosórát vettek. A Xiaomi híres arról, hogy olcsón kínál jó minőséget. Érdemes megnézned a termékeiket okosóra kategóriában.
2019. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
én még mai napig nem értem ,hogy egy okos óra beszerzése miért fontos. Kipróbáltam . simán élni lehet tőle az életet nem egy fontos eszköz. Bocs az őszinteségért. Nem kötekedés.
2019. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Xiaomi is jó.

Nekem Huawei Color Band A2 van, én még 12 ezerért vettem, teljesen jó mindenre, akksi sokáig bírja, a kapcsolatot nem veszti el a telefonnal.

Csak azt vedd figyelembe, hogy a teló 2x olyan gyorsan fog merülni.

Egyébként én sem annyira használom, nagyon ritkán. Ezek a kijelzők alig olvashatóak napfényben eleve, szóval óraként nem javaslom.

2019. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!