Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan hirdessek meg elektroni...

Hogyan hirdessek meg elektronikai eszközt, készüléket amit 100%, hogy elvisznek megveszi valaki?

Figyelt kérdés
Mi a jó módszer erre ? Az igaz,hogy elektronikai eszközt nem lehet eladni ?

2019. ápr. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsán fogalmazol az első mondatban. Vagy eszerint van valami eszközöd, amiben te már biztos vagy, hogy elviszik?

20 éves CRT monitorokat például nem lehet eladni, másnál meg ár kérdése is.

Hirdetésekben, amit én utálok, ha nem írnak pontos típust, nem tesznek fel normális fényképet, vagy bármi olyan infót, amit pedig illene elvileg. Noha ismerem a laikusok gondolkodását, de akkor is bosszantó tud lenni.

Meg a hülye parasztos képzők:

TV eladó sztereós, pippes, hifis, Dolbys, surrándos, plazmás, scartos, LCD-s.

Nyilván, ha így írnák, csak a példa kedvéért:

Plazma TV eladó, sztereó, PIP, Hifi, Dolby Surround, SCART.

Azt biztosan nem értené senki.

Autóknál pláne végtelen a hülyeség tárháza, de főleg ez buta és felesleges toldalékolás tud fárasztó lenni.

2019. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jófogásra, Hardverapróra tedd fel. A két portál egy icipicit rácáfol arra, hogy "elektronikai eszközt nem lehet eladni", nem igaz? Legyen normális, részletes leírás típusokkal, paraméterekkel, hibák leírásával együtt. Adj meg telefonszámot is, qurvára idegesítő valakivel 1 napos ciklusokban az üzenetváltás. Jó minőségű képek is fontosak, ha van hiba, azt is fotózd részletesen. Az én véleményem: az autista stílusban odamakogott leírással, tökhomály képekkel illusztrált hirdetés feladójáról automatikusan azt gondolom, hogy gyengeelméjű és jobb elkerülni. Az árakat meg a többi hirdetés alapján lődd be: ha olcsóbb, hamarabb elviszik. Ha ráér, tarthatod az átlagos árat.
2019. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi ,hogy furcsán írtam ,de pont vannak olyan dolgaim amit nagyon nem tudok eladni . Hiába raktam fel őket.
2019. ápr. 23. 20:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Megosztom veletek miket nem tudok eladni : Ahogy leírtad régi vastag monitor (pont bele céloztál az egyikbe)

1 DVD lejátszó

4 darab régi vastag tv távirányítóval

2019. ápr. 23. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:

7-8 éve akartam egy kepcsoves tvt elajandekozni. Sony tv volt 10 évet állt a dobozban. Nem volt használt. Ingyen .

Esélytelen volt, nem vitte el senki. Ilyen tvt eladni lehetetlen

2019. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képcsöves monitor már csak veszélyes hulladék. Esetleg ha valami legendás, grafikára spécizett csúcstermék volt, de egy nem-is-olyan-régen tökkorrekt crt monitor értéke ma 1-2000 Ft, (ha éppen valakinek az a perverziója és elviszi) Egy jó dvd lejátszó ér pár ezret, de hasonló sorsra jut perceken belül az is. Ez van, kb. a kutyának sem kellenek a képcsöves cuccok.
2019. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Blu-Ray el mi a helyzet ? Az egyik ismerősöm meg azt nem tudja eladni.
2019. ápr. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!