Hogy van az, hogy a PS2-m (slim) az összes progit lejátssza, de a Gran Turismo 4-t egyszerűen nem akarja elindítani (eleinte párszor tudtam vele játszani, de azóta semmi). Minden játék bolti-eredeti, a gép sincs chippelve. Mi lehet akkor a gond? THX!

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a lemez ment tönkre (karc stb)?


Illetve mit jelent, hogy nem indul? Fekete képernyő, vagy piros felhős? Vagy lefagy? PS felirat sem jön be?

2008. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá,hogy esetleg a CD a ludas...de újonnan,boltban vettem,alíg használtam,ennél strapásabb lemezeket is símán visz a kis fekete dög!

Az alapkép jön be(a browser meg a setup menükkel),de mintha nem is olvasná a lemezt,halk,ütemes kattogás hallatszik,mintha akadozna valamiért.A gép kb.3 éves és vígyázok rá,mint a hímes tojásra...nem hiszem,hogy máris kiöregedett volna.Érdekes,de a régi PS2-m (még az elsőszériás duplaféltégla-edition) UGYANEZT csinálta a GT3-mal(a mostani gép viszi rendesen)!!!Lehet,hogy el vagyok átkozva?

2008. nov. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!