Xbox 360-ra hogyan tudnék felmásolni képet, videót, zenét, akármit?

Figyelt kérdés
Az Xbox Classicomra minden további nélkül feltudtam másolni akármit ftp kapcsolaton keresztül, de ahogy azt észleltem ez 360-on nem ilyen egyszerű... Lehet eggyáltalán? És ha nem lehet, akkor miért adnak el egy olyan játékgépet, aminek 250 Giga beépített winyója van, úgy hogy nem modósíthatja az ember annak tartalmát?!?!?! Szar Microsoft! Előreis köszi a válaszokat
2010. júl. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még nem jöttél rá, attól még nem kell rögtön leszarozni, amúgy ps3on se jobb a helyzet.


Elvileg, ha összekötöd a Pcvel, akkor a media centeren vagy hol kell a fájlokat megosztani.


[link]

2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Amúgy azért adnak ekkor a HDD-t, mivel tudsz rá demot, filmet, zenét, stb tölteni Liveon keresztül és hidd el, vkinek még ez se elég.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Azt nem mondom, hogy miért nem használtad a keresőt, mivel nekem mindig ugyan azokat adja ki, pedig látom, hogy előttem kérdezték meg azt a dolgot és amikor rákeresek, akkor meg semmi, nem jelenik meg. =)


De amúgy máskor ne szarozz le dolgokat, csak hogyha meggyőződtél róla, hogy tényleg az.

2010. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!