Mire jó a 164 cm - es tv? Minek ekkora tv a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Van tv a nappaliban, de az este mindig foglalt, anyuék nézik a sorozataikat.


Előző havi fizetésből új gépet vett magának, most tv-t akar venni (valami 164 cm-es Panasonicot). Rengeteg filmet néz, kb minden este és szereti full HD-ban vagy 4k-ban nézni.


Amikor anyu meghallotta hogy tv-t akar venni, azt mondta ne merészelje, nem engedi hogy tv legyen a szobájában.


Az sem tetszik az anyunak, hogy kint a nappaliban nekik csak az a 20 ingyenes program van, a tesómnak meg van valami UPC-s kártya amin a full prémium csomag van neki ingyen (haverja az UPC-nek dolgozik ő szerezte neki, valami szervizkártya ez, minden prémium csomag megy neki már 2 éve, eddig a dekóder a monitorra volt neki kötve).


Miért nem akarja anyu megengedni neki? Már meg van neki rendelve a tv, jövő héten hozza a futár.

Idővel en is akarok majd tv-t a saját szobámba, nekem is meg kell majd hallgatnom ezeket a prédikációkat mielőtt felcsesződök mint ő és már csakazért is megveszem?



2019. ápr. 27. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

És mi honnan a búbánatos öregördög kénköves faxából szopjuk ki, hogy a te anyudnak mi a baja?

Kérdezd meg tőle. Nem mered? Na jó, add meg a számát, felhívom, megkérdem tőle.

2019. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kell a bátyád dolgaival foglalkozni? Költözzetek el, mert anyád is csak mindenbe beleköt.
2019. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eltévesztetted a témát, valamelyik családi rovatba kellett volna írni.

Anyád indokai nem ismertek, legfeljebb annyit lehet tudni, hogy amíg ő a ház úrnője, ti pedig még bérleti díjat sem fizettek, addig az van, amit ő mond.

De nyugodtan el lehet költözni albérletbe.

2019. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én bátyámnak 220 cm es van a nappalijában, hajlított kivitelű. Most mindenki átjár hozzá TV-t nézni. Azt mondta, inkább kidobja, és vesz egy kis monitort.
2019. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
És mi honnan tudjuk anyádnak mi a faXom baja van? Adj egy elérhetőséget azt megkérdem....
2019. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Rengeteg filmet néz, kb minden este és szereti full HD-ban vagy 4k-ban nézni."

Szerintem filmeket akar nézni rajta...de ez csak tipp.

2019. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na felhívtam anyádat.

Azt mondja, élősködtök rajta mindketten, főz, mos takarít rátok, ti meg szrtok agy fillért is beadni a háztartásba, de még a kbszott szemetet sem méltóztattok kivinni - bezzeg akkora tévére meg fussa.

Azt üzeni, hogy szégyelljétek magatokat.

2019. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekünk régen volt tv-nk.aztán elromlott.

Szüleim nem vettek. Én vettem magamnak egy kis hifit, hallgattam a zenét...

(15-16 évesen) aztán vettem a nappaliba egy tv-t 19 évesen kb. Aztán magamnak is. Aztán tesómnak is. Mostmár van egy felesleges is... Úgy vettem ezeket, hogy mindig is a zene érdekelt...arra aludtam el. Tv-t pedig azóta is egy hónapban egyszer nézek. Üzenem tesódnak, hogy elég az a 80cm-es is.

2019. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hatalmas ciciket akar látni!
2019. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!