Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo switch okosítás után...

Nintendo switch okosítás után honnan tudok játékokat letölteni?

Figyelt kérdés
Okosították vagyis "feltörték" a nintendo switchem és most nem tudom hogy honnan tudnék játékokat letölteni a számítógépre utána pedig átmásolni a swithcre. Nem tudtok olyan oldalt ahonnan lehet letölteni játékokat?
2019. máj. 13. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a legkézenfekvőbb a torrent. Ha nem vagy tagja egyetlen oldalnak sem, próbálj meghívót szerezni, barát/ismerős biztos van aki szívesen küld egyet, mert anélkül nem sok értelme van az "okosításnak".
2019. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aki okosította nem mondta el? Nem tudod tőle megkérdezni? Nem tudom neked hogyan működik, de nálam nsp formátumban kell letölteni, amit a Switch sd kártyjára kell rámásolni, ezután a Switch-en egy programmal telepíteni kell, amit úgy tudok megnyitni, hogy R gombot nyomok a jobb oldali Joy con-on és kétszer rákattintok az Albumra a Switch-en és a g-vel kezdődő program az azt hiszem... Mondok pár oldalt, bár nem írhatom le, ezért elmagyarázom a nevüket keress rá... Ami meghívós az az egyik legismertebb n-nel kezdődik és core a vége, van ami regisztráció nélküli az úgy van, hogy számokkal kell leírni ezerháromszázharminchét és utána x. De én is még vadászok ilyen oldalakra, mert nem mindenhonnan sikerül nekem sem. :/
2019. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!