Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy play station 3 le tudja...

Egy play station 3 le tudja játszani a play station 2 játékokat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2008. nov. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan típus, amelyik igen, de az nagyon ritka és nem utolsósorban nagyon drága.

Érdeklődj a boltokban, hogy forgalmaznak-e ilyen típust. Tudok ajánlani párat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként minek neked olyan? Ha vannak PS2-es játékaid, akkor valszeg PS2-d is van, tehát tudsz velük játszani.

2008. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
57%

Igen,de szerintem felesleges ps3.Vagyis ha olyan sok a pénz..Csak mert egy ps 3 játékot nek kapsz 15ezer alatt........Ja és csak eredeti játékok lejátszására képes..Khm..

/pici cutte/

2008. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri a PS3. Ha pesti vagy, akkor a legújabb játékok is 12-13ezeért kaphatóak, ha bátrabb vagy, megrendelheted külföldről és 9-10körül megkapod.

Ha régi a PC-d és szeretnél játszani, akkor sokkal jobban megéri egy PS3. Mennyibe kerül egy új fullos PC? 120-150?

A PS3 kb 90. És még 8-10 évig jó lesz... a PS2 idén 10.éves és még mindig kapni rá a legújabb játékokat, szerintem a PS3-mal sem lesz ez másként. Az box-hoz képest is megéri, mert a box hiába olcsóbb, évi 15ezer a net hozzá, és hiába tudja az írt játékokat flashelés után, ha észreveszik, bannolnak a Liveről és teljesen offline lesz a gép, ami szerintem nagy hátrány. Arról nem is beszélve, hogy nem sokára jön az új xbox, mert a blueray sürgeti őket, hiszen nagy hátránya a boxnak, hogy nem tudja olvasni a blueray lemezeket és akkor senki sem tudja, hogy mi lesz a 360-nal, hiszen az xbox classicot teljesen magára hagyta a Microsoft és a 360 megjelenése óta nem lehet rá új játékokat kapni.

2008. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!