Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet válasszak 9...

Milyen tabletet válasszak 9 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá, kérem írjon. Köszönöm!
2019. máj. 30. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Néhány információ szükséges lenne hogy megfelelő választ tudjunk adni.

Mire lenne használva az eszköz?

Mennyi a rá szánt keret?maximum,minimum?

Preferálsz-e valamilyen márkát?

2019. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
35%
9 éves kislánynak? Semmilyet...
2019. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Olcsót. Magamról tudom, 10 éves koromban kaptam egy laptopot, annyira nem vigyáztam rá, hogy pár évvel később tropára ment.

Gondolom neki is játék miatt kell, esetleg arra figyelhetsz, hogy ne legyen gyenge a processzora.

[link]

2019. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Játékra, zenehallgatásra, mesenézésre. Találtam egy oldalt, de nem tudom, hogy ezek mennyire komoly kis tabletek:

[link]

Esetleg ha valaki tudna segíteni, hogy ezek közül érdemes-e valamelyiket választani, megköszönném.

2019. máj. 30. 20:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nehéz tájékozódni a tabletekről. Márkanevek, típusok nincsenek, csak az Amazonnál. A "processzorról" semmit nem mond az, hogy négymagos. Attól még lehet jó és rossz is. A kijelzőknél emlegetnek TN és IPS panelt is egyszerre, ami kizárt. A TN gyenge minőségű, ha nem szemből nézed, elkenődnek a színek, az IPS jó.

Szerintem nézz körül máshol is (pl. az Árukeresőn), ennyi pénzért kapsz márkásat is (pl. Huawei-t - a rendszer valószínűleg nem fog frissülni, de attól még lehet jó), bár nem mind ilyen szép színes, de azért van 1-2. Szilikon védőtok is van pár modellhez. Ha stabilan működik, szerintem nem kell erősnek lennie.

2019. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves "Utolsó válaszadó"! Köszönöm tanácsaidat. Találtam egy Huawei Kids tabletet. Esetleg ezt megnéznéd? Köszönöm a segítségedet.

[link]

2019. máj. 31. 08:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Utolsó vagyok, nagyon szívesen. Én is erre a Huawei-re gondoltam (tudtommal van hozzá szép világoskék tok), de szerintem ne hamarkodd el. Több tabletnél is be lehet állítani felhasználókat és korlátozásokat, és pl. a Samsungokhoz le lehet tölteni Kids Mode alkalmazást, bár nem tudom, ez és a többi hasonló tud-e magyarul. Érdemes pl. YouTube-videókat keresni. Sok sikert.
2019. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves "Utolsó"! Köszönöm a segítséget!
2019. jún. 1. 06:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2019. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Még mindig lenne kérdésem. :) Maradok a Huawei Kids tabletnél. Ha megrendelem, én nem üzletben veszem, a beüzemelést vajon itthon el tudjuk végezni? Nem bonyolult feladat? Köszönöm!
2019. jún. 6. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!