Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangfalat választanátok?

Melyik hangfalat választanátok?

Figyelt kérdés

Genius SP-HF1250B 2.0

Genius SP-HF1800A 2.0



2019. máj. 30. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Vagy Genius, vagy hangfal.

2019. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1255 van, a régi szubomra kötöttem passzívba átvezetékelve (ami csíptető beépítésével is jár), a régi kisbögre frontok helyett. Maguk a hangszórók mocskosul rendben vannak, a kis tucatkínai erősítő benne már nem annyira. Egy alkalommal elhallgatott az egyik magas, szétkaptam. Elhagyta a mágnest, az derék dolog volt tőle, nem? Visszatalált a helyére, begyakoroltam visszarakni, majd szigorúan legkívül kapott extra kétkomponensű ragasztót, azóta mondhatjuk, hogy le van gyártva, csak ugye nekem kellett készre nyomni... Szóval kategóriát veszel ennyiért, de ilyen jó megszólalású hangszórókat hangváltóval bedobozolva nem kapsz sehol. Ha fel vagy készülve egy kis rejtvényfejtésre, akkor jó választás lehet, de nagyon kell mellé a szub, földön se nagyon mennek 80Hz alá, fülmagasságban simán jó egy 120Hz keresztezési frekvencia a lapos átvitelhez, enyhébb mélyemeléshez meg mehet 80-90-ig ilyenkor is, nagyobb mélyemeléshez már parametrikus ekvalizerrel kezdtem én is neki (180 fölött nagyon megemel a szubbal együtt, meg a szobám is elég ramaty, így lett EqualizerAPO és Peace a vége a pécén)


Mindig ígérgetem magamnak, hogy nagyobbacska (oszlop) zárt vagy TL dobozt alkotok nekik és megmérem előtte, utána, csak nem kerül a todo tetejére soha. :) Pedig biztos komolyodna a szólása a mindenütt tömítetlen, papír reflexcsövű, ultravékony pozdorjadobozkákhoz képest.


Ja, a magasak előtti takaró műanyag nélkül szól meseszépet. Ha a helyén van, akkor egy sziszegő idiótaság a magasa. Az általad linkelteken ha jól látom nincs ilyen. Ha mégis lesz, írj rám, mielőtt leszeded!

2019. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont...
2019. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!