Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem megy a pioneer arc?

Miért nem megy a pioneer arc?

Figyelt kérdés
Van egy pioneer fejegység az autómban és ha rádugom a telefonomat fordítva működik. Tehát a magnó kiírja a szám címét stb el tudunk indítani megállítani. Viszont a hang a telefonom hangszórókból szól nem pedig a kocsi hangszóróin. Mi lehet a megoldás?

#hiba #USB #Pioneer #pionerarc
2019. máj. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. elárulod a magnó típusát, a telefonét, és esetleg azt, ami szerintem egy cd-tár adapter lehet.

Meg ilyenek.

2019. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pioneer MVH-S100U

Xiaomi A2

2019. máj. 30. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek alapján előrébb vagy ?
2019. máj. 30. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nekem kell előrébb lennem ...

[link]

2019. máj. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is tudom használni a Google keresőt. Ez nem a problémám megoldása csupán egy videó hogy hogy kell össze kapcsolni a két készüléket
2019. jún. 2. 04:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem csupán egy videó arról hogy kell összekapcsolni, hanem azt (is) mutatja, milyen beállítások mellet fog úgy működni, ahogyan szeretnéd.

Ettől jobban csak akkor lehetne segíteni neked, ha valaki megcsinálná helyetted a videón látottakat.

2019. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!