Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Belefojt a kóla a billentyüzet...

Belefojt a kóla a billentyüzetembe 10 perc után nem világít?

Figyelt kérdés
Belefojt a kóla a billentyüzetemben, kiszáritottam minden ment a világitás egy 10 percig kb. Aztán megállt a villágitás azóta 2 gomb világít. Már kiszáritottam teljesen minden érzékel mindent csak nem világít. Valaki valamit tud erre vagy kuka?

2019. jún. 4. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy pár csepp kávé löttyent rá és kikapcsolta gépet állandóan. Kiszedtem a billentyűzetet, lemostam leverettem vízsugárral, aztán kiszárítottam jó sokáig.

De ugyan úgy lekapcsolta.

Új billentyűzetet kellett vennem.

2019. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Up: most már 4 gomb világít
2019. jún. 4. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már kuka
2019. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kit fojt bele a kólád a billentyűzetbe? :-D Bocs, ezt nem lehetett kihagyni. Az ilyen cukros nedves valamik amúgy az álmoskönyv szerint is billentyűzet cserét jósolnak.
2019. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"minden érzékel mindent csak nem világít. Valaki valamit tud erre vagy kuka?"

Miért lenne kuka, ha teljesen jól működik (csak épp nem világít)???

Remélem, nem kidobtad, hanem odaadtad valakinek, aki még boldogan használja hosszú évekig. Ha meg mégis kidobtad, remélem, legalább nem csak úgy, bele a kukába, hanem a megfelelő szelektív helyre...

2019. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!