Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kábé milyen ár kategóriában...

Kábé milyen ár kategóriában kéne lennie egy laptopnak ahhoz hogy menjen rajta a Leaugeof Legends és az Overwatch IS?

Figyelt kérdés

Szóval nekem most van egy sima,maga módján talán "olcsó" (110K)Laptopom.Ezen viszonylag tökéletesen fut a LoL,vagy hát néha akadozik de asszem ez most rendszer hiba.


Meg szeretném venni az Overwatchot ,de előtt biztosra mennék azzal hogy a gépemen egyáltalán futtatná e.

Mert akkor inkább egy új gépet kéne vennem először..


Azért kérdeztem hogy milyen ár kategória,mert fogalmam sincs,tényleg,egyáltalán nincs hogy mi kell még ehhez.

Pár fogalommal oké vagyok de én inkább csak játszok. :D

Nem szeretném azzal kimagyarázni magam hogy lány vagyok,hanem inkább azzal hogy szimplán az informatikához (már amennyire ehhez kell informatika) hülye vagyok.


Kérlek,szánjatok meg és próbáljátok az én szintemen elmagyarázni hogy ehhez mi kéne..



2019. jún. 7. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
200-250ezer Ft-os árkategória
2019. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat ilyen kategóriás ami normálisan el is viszi, ennél olcsóbban is elindul.
2019. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!