Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen érintőceruzát ajánlanát...

Milyen érintőceruzát ajánlanátok Acer laptophoz?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amit Magyarországon is forgalmaznak, így az acer active stylus-t kihúztam a listáról.

2019. jún. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
bármilyet
2019. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én ultrabookhoz rendeltem 500 forintétt ebayról 10 darabot... 4 év alatt 2 ment szét
2019. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából olyat szeretnék, amivel a későbbiekben gyakorolni/dolgozni is tudok akár (grafikusnak fogok tanulni, de ha nem muszáj, akkor nem akarok rajztáblára költeni még), tehát nem az általatok leírtakra van szükségem.

Olyanra van szükségem, ami a lassabb mozdulatokat is képes pontosan lekövetni és nem kezd el mondjuk hullámossá válni az amúgy egyenes vonal vagy ami rosszabb, szaggatni. És fontos, hogy döntött (akár 45°-ban is) állapotban is jól működjön.

Amennyire tudtam, utánanéztem a lehetőségeknek, de pl az "olcsóbb" wacom ceruzák nem azt az eredményt produkálják, amire szükségem van. A Microsoft ceruzáinál pedig nem találtam olyan teszteket, amiket Acer-rel végeztek el. A Levono ceruzái pedig egyáltalán nem kompatibilisek az Acer gépekkel. Más megbízhatónak tűnő márkát egyelőre nem találtam.


Sajnos a laptopom mellé annó nem járt és ahogy nézem, itthon továbbra se fog a gyártó ceruzákat önmagában árusítani.

2019. jún. 9. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:

vegre feltetted a kerdest

jobbkeson, mint soha

grafikusoktol kerdezd, nekik van tapasztalatuk olyan szempontbol, ahogy teged erdekel

2019. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!