Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes xboxhoz egér, billenty...

Érdemes xboxhoz egér, billentyűzet adaptert venni?

Figyelt kérdés
Eddig hobbi pcs játékos voltam, nem pro csak néha jatszottam. Most, hogy Xboxom van meg annyira se megy, teljesen elvezhetetlen. Valakinek van tapasztalata ezzel? Köszi

2019. jún. 10. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van rá kereted, akkor szerintem persze, meg ha pl:lövöldözős játékokat akarsz játszani, sokkal jobban fog menni vele.
2019. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem érdemes, hiszen már natívan támogatja.

Igaz nem minden játékban.

2019. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ez attól függ, hogy mi kenyelmes neked...meg persze a pénz...en vilageletembe konzolon jatszottam fura lenne egerrel billentyuzettel....de szeretnem kiprobalni
2019. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 - igen, ha csak mezei billentyűzetet és egeret veszel, azt fel fogja ismerni, de kell a játék támogatása is. Vannak azonban olyan kütyük, amik a játék felé azt „hazudják”, hogy kontrollered van, így sokkal jobb kompatibilitás érhető el.


Fogalmam sincs, mennyire hatékony ez, az ára alapján annak kell lenni :-)

2019. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!