Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti a helyemben PS4-et vennétek...

Ti a helyemben PS4-et vennétek vagy lecserélnétek a régi Mobilotok?

Figyelt kérdés
Most hogy van egy kis pénzem, felötlött ez a két lehetőség. Korábban volt már konzolom, amit nem nagyon használtam így el is adtam. Ps-re viszont nagyon tetszik a pókember, ami exclusive. Telefból iPhone-t keresgéltem (apple utálók kérem kíméljenek), mert nekem nagyon régóta ez a márka imponál, viszont ez is csak egy telefon. Ti hogy látjátok?

2019. jún. 11. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A szavaidbol, az jon le, hogy még nincs sajat kereseted. Igy az iPhonet ajanlanam. Nekem mind a ketto keszulek van. A PS4 marha jo, ha van havonta 20-30 ezred az uj jatekokra. A SpiderMant mar 8ezerert megkapod hasznaltan, valamelyik facebook csoportban. Epp azzal jatszom en is, de elotte kiporgettem a Days Gonet, ami 14k volt hasznaltan... Ugyhogy ha meg nem dolgozol, akkor iPhone!
2019. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából PC-t használok jelenleg játékra. Szerinted a későbbiekben megérné majd egy PS4-re beruházni?
2019. jún. 11. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Az exkluzivok miatt igen, ha single playeres vagy, A multis jatekok csak Pc-n jok. Legalabb is nekem... Ezalatt : PubG, WoW, LoL-t ertem. A PubG t megvettem ps4re is, annyira nem elveztem. De maga a God of War es a sony exkluzivok miatt ugy gondolom megeri. :)
2019. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább jó látni, hogy az emberek nem divatból vesznek konzolt, hogy az Xbox jobb. Milliószor jobb exkluzív játékok vannak PS-re, kezdve a Pókemberrel, Days Gone, nem beszélve a Horizon Zero Dawn-ról, ami az eddigi legbrutálisabb játék számomra. Ha megtehetném, csak azért vennék egy 4 prót.
2019. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ps4et vennék, mert tényleg jók a játékok.

Én sokáig xbox fan voltam 360ról váltottam ps4re decemberben. Rengeteget ment a kicsi xbox, cod pvz1 és battlefront. De ez a gold és gamepass előfizetések zavarnak. Mi értelme az xboxnak ha pcn is tudsz velük játszani?

Ps4 teljesen új élmény, jó a psn+ előfizetés. Amúgy nem kell havonta 30 ezer forintokért játékot venni. Rengeteg akció van, ilyenkor csomó minden olcsóbb. Tegnap vettem cod bo4 extra csomagban 10 ezer volt, lego movie2 minden dlcvel 7 ezer.

Február óta most elsőnek. Akkor mondjuk bevásároltam gow, bf5, hb hardline,

Amit a psn+ mellé adták az onrush játékot annyira jó, függő lettem.

2019. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a pókembert választanám
2019. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az rdr2-t is vedd meg

ok, a játékok drágák, de mindig vannak akciók

most pl a pókember újonnan is 9k

2019. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ugy látom hogy értelmetlen kérdés

mert ps4 nél játszani szoktak ,

telóval meg megint mást

használtan találsz ps4 t meg hozzá használtan játékokat vagy g2a n megoldod akkor azt

és ha nincs épp szükséged egy jobb telóra mert mondjuk ez már nem felel meg az igényeidnek vagy nem tud olyan gördülékenyen futattni dolgokat ahogyan azt te elvárod

2019. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!