Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vásárlás előtt állok...

VipTEch kérdése:

Tablet vásárlás előtt állok de nem tudom hogy melyiket vegyem meg? Samsung vagy Apple (többi lent )

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Tab S4 64 LTE

iPad Air 64 (2019) LTE + Apple Pencil


Legelső sorban iskolába szeretném, idáig a laptopomat használtam erre a célra de nem az igazi...

A Tabletet Füzetként ,Olvasni,Dokumentumok kezelésére, Jegyzetelni, Kapcsolási rajzok, prezentációk és egyéb tervek készítésére használnám.


Mellette Filmezésre, Netezésre utazás közben.

A Samsungnak nagyon tetszik a Dex módja.



2019. jún. 11. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Androidosat alapbol nem vennek. Apple megbizhatobb. :)
2019. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Surface Go-t, vagy Lenovo D330-at Windows 10-zel.
2019. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Surface Go nagyon jópofa, kár, hogy Windows10 fut rajta :-) Androidos tabletet én sem vennék, az valahogy nem jön össze nekik. A Go és egy iPad billentyűzettel és tollal kb. egy árban van, utóbbit erre csinálták, ősztől dedikált oprendszert kap (nem egy az egyben a telefonos iOS fut majd), egészen biztosan azt választanám (de már évek óta használom..). Kisebb, vékonyabb és könnyebb is az iPad.
2019. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!