Milyen olcsóbb, de jobb minőségű bluetooth hangszórók vannak?

Figyelt kérdés

Sürgősen vásárolni szeretnék egy bluetooth hangszórót, viszont így hirtelen nem tundék venni egy 7000 forintos JBT hangszórót, amiről viszon tudom, hogy ár-érték arányban elég jó.

Tudnátok nekem ajánlani olyan hangszórót, ami olcsóbb, de nem rossz a hangzása? Köszönöm


2019. jún. 12. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A4Tech BTS-01 Amilyen kicsi, annyira jó a hangereje! Nekem egy fehér van, 20 fős házibulin elég hangereje volt, hogy zenét szolgáltasson!
2019. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos minden oldalon azt írják, hogy már nem kapható:(
2019. jún. 12. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Képzelem mekkora hangereje lehet, komoly házibuli volt az ha egy ilyen játék hangszórót lehetett egyáltalán hallani
2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40 ezer forint alatt mindegyiknek rossz a hangzása. És fölötte is csak elvétve fordul elő elfogadható. Jó hang amúgy nem egyenlő a nagy hangerővel.
2019. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

A JBL 7ezer forintos kis hangszórója bőven megfelel annak a minőségnek, amit én várok. Nem buliba kell, akármilyen meglepő, egymagamban szeretném kihasználni az üres ház csendjét:D

2019. jún. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!