Veszprémben melyik tattoo szalont válasszam?

Figyelt kérdés

Van 3 db de mindegyikről azt hallottam hogy nem steril tűket eszközöket használnak


Valaki tapasztalat?



2019. jún. 13. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
tattoo szalon?
2019. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

(c) Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani.

(l) Tilos vállalkozások termékeit/szolgáltatásait, közfeladatot ellátó személyek, közéleti szereplők jó hírnevét becsmérelni, arra nézve sértő kijelentést tenni.

(o) Tilos reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni, más weboldalt népszerűsíteni, linkkampányt, multi level vagy affiliate marketinget folytatni, a többi Felhasználót burkolt marketingtevékenységgel megtéveszteni.

2019. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Általánositottam

Nem neveztem meg senkit és semmit

2019. jún. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!