Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy ok márkájú LCD tvt...

Android22 kérdése:

Kaptam egy ok márkájú LCD tvt és rá akkarom kötni a digi beltérit az LCD tvre a digi beltéri kábelt az LCD tvén van olyan bemenet amire rá tudom kötni csak nem jönn be a digi azt írja ki hogy helyezebe a CI kártyát nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rá akkarom kötni a Digi beltéri kábelt az LCD tvre az LCD tv bemenetére de ha rá kötöm nem jön be a digi azt írja ki hogy helyezebe a CI kártyát és nem tudom hogy mit csináljak ?
2019. jún. 17. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Tanulj meg ertelmesen, kozpontozva, magyar mondatokban irni, mert negyedjere sikerult megerteni mit hordasz ossze.


Masfelol: vagy a Digi set-top boxot hasznalod tovabbra is, es annak a kimenetet kotod ra a tv-re, vagy bemesz a digihez, es kersz helyette CI+ kartyat, hogy a tv-be mar csak az anennakabelt kelljen bedugni. 'Hazilag', 'okosba' nem tudod megoldani a cseret. Ha nalatok a Diginel nincs ilyen lehetoseg, akkor marad a meglevo set-top box hasznalata.

2019. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem is vesződöm ennek az elolvasásával.

Aki ilyen, az úgysem érti a választ sem.

Főleg, ha még a kategóriát is eltéveszti.

2019. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!