Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 50 ezer forint körül milyen...

50 ezer forint körül milyen hangfalat vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Leginkább hangszeres zenét hallgatnék vele (metál, rock), tehát nem ártana, tehát egy stúdió hangfal előnyösebb lenne. Most a Mackie CR4-en gondolkozom, de nem tudom hasonló árban még milyenek vannak.

2019. jún. 21. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak zenehallgatásra kell, vagy zenélni is szeretnél? Házimozi is szóbajöhet? Milyen erősítőd van vagy milyet szeretnél?
2019. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak zenehallgatás, de pár év múlva a barátaimmal szeretnénk elkezdeni zenélni is. Erősítőm nincs, szóval valami aktív hangfalat szeretnék. Filmet inkább fejhallgatóval szoktam nézni.
2019. jún. 21. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hangkártya milyen van? Alaplapihoz felesleges beruházni bármire is...
2019. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Laptopomban lévő gyári hangkártya van
2019. jún. 21. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz kár bármit venni, nem fog jobban szólni
2019. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pupusz válasza:
Bluetooth-os minihifi, Sony, Panasonic. A telódról is tudsz rajta hallgatni, gépről is. Állítható equalizerrel. Ilyen összegért normális hangalat úgysem kapsz, erősítővel pedig pláne nem, alap hangkártyához pedig felesleges is. Elég jól szólnak már ezek is és belefér a keretedbe.
2019. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni ilyen bluetooth-os hangfalakat?
2019. jún. 22. 13:54
 8/9 Pupusz válasza:
Persze. Én pl ilyet vettem borozgatásos zenehallgatásokhoz. Kellemes: [link]
2019. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pupusz válasza:

De vannak még itt:

[link]


[link]


[link]


[link]


Beírod, hogy mini hifi ár és az árukeresőn körülnézel. Amelyikhez oda van írva, hogy bluetooth, az jó, telefonnal, géppel lejátszható rajta a zene.

2019. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!