Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy fejhallgatót szeretnék...

Egy fejhallgatót szeretnék venni olyan 20e körül, miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Főleg játékra lenne használva, ahol szükség van arra, hogy halljam melyik irányból jön az adott hang. Miket ajánlanátok? Esetleg egy Logitech G231 Prodigy jól szuperálna?
2019. jún. 21. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesem, ehhez egy 1200 Ft-os hangszóró is megteszi.
2019. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen Gamer fejhallgatókat én elfelejteném...

Cooler Master MH751 az teljesen rendben van ezért az árért, lényegében egy Hi-fi fejhallgató kicsit átalakítva.(Takstar Pro 82)

Ennyiért nincs nagyon jobb hangminőségű.

De amúgy ha nagy tér kell akkor lehet inkább nyitott fejhallgató kéne neked.

Beyerdynamic DTX 910 például nagyon jó választás, és a fennmaradt összegből egy mikrofon.

2019. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, nekem legfőbb az, hogy jó legyen a hangzása és kényelmes legyen. Nem akarok erre sokat költeni és nem is a kinézetére megyek, én ezt feleslegesnek tartom. Jelenleg egy Fury Warrior egeret használok, mert egy barátom rábeszélt hogy ugyan próbáljamm ár ki, de nem érzek sok különbséget egy nem világítós, nem sci-fi kinézetű egér között.. Szóval ez számomra halott szempont. Még esetleg egy Sades Spellond Pro-n gondolkodtam, vagy amit a második válaszoló is írt, a Cooler Master MH751-en.
2019. jún. 21. 15:12
 4/4 A kérdező kommentje:
"Kedvesem", sajnálom, hogy a közösség sem ért veled egyet (köztük én sem). Fejhallgató és hangszóró között hatalmas, mérföldnyi különbség van, főleg a célt tekintve, viszont a felsorolt kritériumoknak való megfelelés már használat, tapasztalat alapján dől el.
2019. jún. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!