Üdv! A minap vettem egy Oculus Rift S headsetet, mini display portba bedugva a számítógép érzékeli, viszont az oculus programja nem találja, nem érzékeli, hogy be lenne dugva. Valakinek volt valami hasonló problémája, és talált rá megoldást?

Figyelt kérdés

Még kép is van rajta, képernyő beállításoknál is ottvan.

Próbáltam már az oculus support javaslatait, videokártya driver frissítés, törlés, ujratevés. Még mindig nem érzékeli a program. Az usb-vel semmi probléma, még hang is megy a headsetre.



2019. jún. 22. 09:46
 1/4 anonim válasza:
Szia! Az official oculus setup videoban azt monjda probalj egy masik display portot.
2019. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
DP-ből még egy is ritka. Sok sikert! :D
2019. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ma vettem egy rift s-t.

1060 geforce 6gb, win10 8gb. i-5 proc.


Elsőre bedugtam érzékelte az USBt is és a displayt is.

kiirta jobboldalt a win10, hogy oculus használatra kész.


Aztán a firmware-t kezdte frissiteni.


Leultem vacsorázni. Megyek vissza, azt írja dugjam be a kábeleket.

Hát azóta dughatom a két displayport akármelyikébe: nem megy.

hang nekem is volt egyszer a szemuvegbe. Nem is ertem hogyan.

Sikerult azota megoldani a problémát ?

Oculus Support ? érdemes őket piszkálni? azt hallottam felejtős.. :(

2019. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is piszkáltam őket, nem jött eredményt elérő válasz. Nekem az a "megoldás", hogy amikor játszani akarok, bedugom a gépbe, és újraindítom. Használat után, ha leveszem egy percre is, megint újra kell indítanom a gépet, hogy érzékelje a riftet. Megoldásnak nem nevezném :D de a lényeg, hogy működik.
2019. okt. 10. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!