Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech g25-ös kormányom nem...

Bak Szilveszter kérdése:

Logitech g25-ös kormányom nem veszi a hátrmenetet! Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Amikr rükverce akartam rakni, akkor azt is 6.-nak érzékelte a váltó... Ugye amikor a rükvercet kapcsolnám az a 6. fokozat alatt van... Szóval, olyan mintha hatodikba raknám lenyomva... És ígyis meg úgy is 6.-nak érzékeli a gép az egészet... Kiknél lehet ezt javítattni/hogyan tudom itthon megjavítani? MInd 2 játék meg az eredeti szoftvere is ugyan így érzékeli, szóval nem a programokkal van baj!

#Logitech #hátramenet #Logitech G25 #rükverc #váltóhiba #logitech váltóhiba #nem veszi a fokozatot
2019. jún. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal a való életben sem a hatodik alatt van a hátramanet... hatgangosnál vagy jobbra le vagy balra fel. Legalábbis ezeket ismerem. Hatodik alatt nem lehet, mivel az eleve lent van, az ötösváltó hátramenet helyén...


Szerintem inkább te nem ismered a fokozatokat jól, nézd csak meg neten:


[link]


[link]


A G25 ez utóbbit alkalmazza.

2019. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves első válaszoló,ha már segíteni nem tudsz akkor legalább hülyeséget ne írj már..

A kérdésre meg az a válasz hogy elvileg valamit újra kell forasztani azon a részen.

2019. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók... Köszönöm válaszaitok... A második válaszolónak főleg. Tényleg az a baj. Vennem kell egy icipici nyomókapcsolót, mert az érzékeli ha lenyomom a váltókart, és az a kis kapcsoló ment tönkre. Azt kell kicserélni. Egyszerű hiba, de szét kell hozzá szedni az egész váltót, hiszen az a kicsi kapcsoló az egész legalján van. Egyenlőre ez csak elmélet, de ez a legvalószínűbb. Nem lett még megcsinálva a váltó, amiatt, hogy nem találtam még ennyire pici nyomókapcsolót magyarországon. Kedves első válaszadó. Neked meg csak annyit szeretnék mondani, ha nem hiszed, hogy a hátramenet a 6. sebesség alatt van, akkor küldök neked róla egy videót. Meg akár a váltó mechanikáját is levideózom neked, hogy miért ott van a hátramenet.
2019. aug. 29. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem alatta, mellette kicsivel, legalábbis a kép szerint. Nem volt még ilyen kormányom, elég hülyén van megoldva... Így nem másolja az igazi hatos váltókat.


Ha megnézed, sehol sem kell lenyomkodni semmit, ugyanolyan fokozat mint a többi.


[link]


Ezért merészkedtem ezt írni válaszként.

2019. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!