Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gáz adásakor kikapcsol az...

Gáz adásakor kikapcsol az autohifi és nem lehet bekapcsolni csak ha megállok, mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem egy blaupunkt brighton 170 bt.t G astrába. Ma beszereltem és azzal a hibával találkoztam, hogy motor indításakor működik a zenedoboz, de ha elindulok kikapcsol és be se lehet kapcsolni csak mikor nem adok gázt (és el is felejti a beállításokat). Valaki talalkozott már ezzel a problémaval? Valami ötlet esetleg?

A segítségeket előre is köszönöm.



2019. jún. 24. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlfeszültség-védelem? Üresben is próbáltad, hogy lekapcsol-e emelt fordulaton?
2019. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üresben nem kapcsol ki. csak ha el is indulok
2019. jún. 25. 06:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szivargyújtó vezetékére / biztosítékára kötötted (vagy nem tudhatjuk, hová kötötted) és az adott típusnál azt lekapcsolja.

Kösd be szakszerűen, "normális" feszültségre.

Ennek ugyebár kétféle módja, hogy csak gyújtásra működik, vagy akkuról direktben működik (csak biztosítékon keresztül).

Utóbbi esetben arra kell vigyázni, ne maradjon véletlenül bekapcsolva, mert másnapra leszívja az akkut.

2019. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!