Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a Wi-Fi direct,...

Mi a különbség a Wi-Fi direct, Wi-Fi Miracast és a WIDI közt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi gátolt meg az utánakeresésnek?
2019. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána kerestem de nem találtam semmi olyat ami érthetően leírja. De ha ilyen te ilyen könnyen találsz érthető leírást akkor küldj már egy linket légyszi.
2019. jún. 26. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:

A Wi-Fi Direct a vezeték nélküli Wi-Fi szabvány egy speciális változata, melynél két készülék vezeték nélküli összekötéséhez nincs szükség köztes állomásra (routerre, elérési pontra), a két eszköz közvetlenül csatlakozik egymáshoz.

Szóval akkor iphone-t rá tudom kapcsolni a tv-re. De mit tudok így csinálni? átküldök egy képet? egy videót? egy zenét? tükrözöm a képernyőt?


A Wi-Fi direct, Wi-Fi Miracast-ról annyit találtam, hogy talán ugyanaz. De a kérdés is ugyanaz. Mit tudok vele csinálni?

Az iphone-t rá tudom kapcsolni a tv-re? Átküldök egy képet? Egy videót? Egy zenét? tükrözöm a képernyőt?

2019. jún. 26. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében a Wi-Fi Direct-et úgy képzeld el, mint a Bluetooth-al való adatátvitelt, csak jóval gyorsabban, tehát ez erre szolgál.


A Miracast pedig képernyőtükrözésre. A WiDi egy Intel által fejlesztet technológia, ami már rég kinőtte magát, ezt váltotta az Miracast, mivel jóval nagyobb sugarú támogatottságot kínált.

2019. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra jó a kérdés, hogy most ha beírod google-ba, hogy "wifi direct miracast widi" akkor az első találat ez a kérdés lesz. Ha itt van megfelelő válasz, akkor gyorsan megkapja a megoldást az aki rákeresett és nem kell oldalakat keresgélni olvasni, hogy megkapd a választ 53 mondatban és még nem is annyira érted. Ezért jó a gyakorikérdések és ezért jó segíteni rajta. Gyorsan beeszi magát a Google-ba és jó pozícióba kerül így nem csak egy embernek segítesz hanem majd sok másnak aki idetalál. Ezért jobb normálisan válaszolni rögtön mint visszakérdezni, kötekedni. Így majd azok az emberek akik idetalálnak sokkal gyorsabban megkapják a választ. Ha itt megy a kötekedés akkor meg a vitatkozás oldalakon keresztül akkor semmivel nincs előrébb az aki a kérdéshez kerül mint ha más oldalakon kereste volna hosszasan.
2021. jan. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!