Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gépet ajánlanátok...

Milyen gépet ajánlanátok Játékra ami a most és a jövőben megjelenő játékokat is képes lenne elvinni? Gondolok ez alatt a megjelenő Cyberpunkra, Sekiro, Darksiders stb.

Figyelt kérdés

Jelenleg laptopot használok, viszont ez gyenge és pl a sekirot, rage 2-öt nem bírja elvinni low grafikán sem.


Összerakott gépre gondolok, mivel én nem tudok összeállítani/szerelni és ismerősi körben sincs senki aki értene hozzá (vagy hát ki kéne fizetnem hogy összerakja az meg már többe kerülne mint egy új gép összerakva).


Szóval a lényeg:

- Játékra és videóvágásra lenne használva leginkább. Mivel a laptopom bírja a videóvágást annyira az nem lenne fontos. Inkább a játékok. Azok is lehetőleg normal vagy max konfigon jó lenne ha futnának.


Árkategóriát én olyan 200-300 körülre gondoltam, de ez leginkább attól függ, hogy milyen gép lenne a megfelelő.


A gép mellé ha egy monitort is ajánlanátok akkor megköszönném!


További szép napot! És köszönöm akik próbálnak segíteni!



2019. jún. 27. 00:34
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
Még azt kellene eldöntened, hogy fullHD vagy 4K monitort szeretnél és abban a a felbontásban max grafikával vigyen el mindent a gép. Nem mindegy.
2019. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fullhd is megfelel, es legalabb minden normalon vagy high grafikan elvisson.
2019. jún. 27. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum egy max pár éves vagy legújabb Intel i5-ös processzor, GTX1060, de inkább GTX1660 videokártya, 8-16 GB Ram, kb ez kell a FullHD és közel maximális részletességű játszáshoz. Ha pár effektet lejjebb veszel még a 60 FPS is meglenne. Olyan 220ezerből kijössz HDD-vel, tápegységgel, mindennel együtt. Drágább videokártyát most nem éri meg venni, mert nem kapsz annyival nagyob teljesítményt, amennyivel drágább. Majd pár év múlva, ha 100ezer-ért kapsz olyan kártyát, ami tudja a 4K-t 60 fps mellett, akkor megéri jobbat venni, addig bőven elég a FullHD.
2019. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én RX 5700 vagy RX 5700 XT videókártyát vennék (120-140k huf) mellé pedig valami Ryzen procit, mondjuk egy Ryzen 5 2600-at. (40-45k)


Ryzen proci mellé pedig valamilyen 3000 mhz-es ddr4 ramot, 16 gb-ot. Annál többre nincsen szükség a jelenlegi és valószínűleg a később jövő játékoknál sem, mivel a munka nagy részét a videókártyád végzi. Ram megvan 25k-ból.


Tápból is egy jobb minőségűt lenne érdemes venni, 30k körül kapni, alaplapot 25k körül kapsz.


Ez így maximum 260, szóval mellé még egy jobb gépház is belefér, hogyha 300-at hajlandó vagy mellé költeni.

2019. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Akinek esetleg van ideje, és tud segíteni az írna nekem?


[link] -n nekiáltam, de hát.. :/ Amiket írtatok beválasztgattam, de a többire nem tudom mi érné meg mi nem.

2019. aug. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!