Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kontrollert pc-hez! De milyet?

Kontrollert pc-hez! De milyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni főleg talapsztalatokból, hogy milyen kontrollert vegyek Pc-hez.

Van otthon 5db ami rossz. Átlagosan 1 évet bír mindegyik. A kábel törik meg, beragad/nem működik egy gomb... ilyenek. Nagyon idegesít. Szeretném ha ajánlanátok olyat ami NEM MEGY TÖNKRE!

Tudom ilyen nincs, de legalább ne egy év alatt.. Mondjuk 3-5.

Előre is köszönöm!



#PC #számítógépes játék #gamepad #kontroller #játékvezérlő #usb-s kontroller #kontrollerrel játszani
2019. júl. 1. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az xbox one kontrollerjét használom bluetooth-on keresztül pc-hez meg telefonhoz is ha játszok pl.: telefonon gta san andreas, pc-n gta 5 vagy minecraft a tesómmal. Úgyan úgy kell összepárosítsd pc-vel mint az xbox-al.
2019. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem elsősorban az élettartama érdekel.

Én is meg voltam elégedve mindegyikkel, csak hát össze szarták magukat.

Olyan hozzászólásoknak örülnék, hogy XY tipusút használok napi szinten 5 éve és működik... Hogy milyet érdemes venni.

2019. júl. 1. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Xbox One-om van, és vezetékkel használom, mert nincs akkora távolság hogy ne tudnám kényelmesen használni így.


Nem tudom mióta van meg, de működik. Vagy ha zavar a vezeték akkor veszel hozzá usb adaptert és nyomod elemmel. Akkor még a kábel se tud tönkre menni. :D

2019. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Xbox 360, Xbox One kontrollerekkel nem tudsz mellé lőni. Mindkettő 100%-ban támogatott, mind windowson, mind pedig az összes windowson elérhető játékban.


3 kontrollerem van:

1 db vezetékes Xbox 360: 5 éves, tökéletesen működik.

1 db vezeték nélküli Xbox 360: 3 éves. Szintén tökéletesen működik.

1 db Xbox One kontroller: 3 éves. Tökéletesen működik.

2019. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!