Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szivargyujtos usb kimentu tolto?

Asapferg kérdése:

Szivargyujtos usb kimentu tolto?

Figyelt kérdés
Adott egy toyota yaris (2007), amihez vettem egy szivargyujtos toltot aminek ertelemszeruen usb a kimenete. A kerdes az annyi lenne hogy a megfelelo kabellel tudok-e zenet hallgatni telefonrol?

#USB #autostolto
2019. júl. 2. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, a kimentu jó.
2019. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy gondoltad, hogy bedugog a szivargyújtóba a telót és az sutórádióról megy a zene? Mert úgy nem

Tölteni fogod tudni

2019. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Lehet-e szivargyújtós USB töltésről telefont tölteni? Lehet.

Lehet-e telefonról zenét hallgatni? Lehet.


Nem igazán értem, mi köze a zenehallgatásnak az USB töltéshez.

2019. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked ilyen kell:

[link]

2019. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Mondjuk ha a fejegységen lenne AUX in, akkor van minőségibb megoldás egy FM transzmitternél. Ha nincs, akkor tényleg az az ideális megoldás.
2019. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, tok laikus vagyok azert kerdeztem. Akkor ez meg onmagaban nem eleg.
2019. júl. 2. 13:42
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

" Akkor ez meg onmagaban nem eleg."


Csak gondold végig logikusan, ehhez nem kell szakembernek lenni, attól miért szólna a telód zenéje a fejegységen, hogy kap töltést egy dróton a szivargyújtóról?


Azt a hangot oda be kell juttatni. A fejegységbe. Kábelen, rádióhullámon, akárhogy.

Ha van AUX bemeneti aljzata, akkor a telefon jackjéről egy ilyen kábel elég lehet:

[link]


Ha nincs, akkor jön az egyéb megoldás, például fm transzmitter.


Ha kazettás fejegység, akkor ilyen alternatíva is van, de sajnos ebből ritka az, ami szépen is szól:

[link]


Ennél a transzmitter azért általában jobb.

2019. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezert kerdeztem mert logikusan gondolkodva a nem valaszt kaptam de mondom vannak itt nalam okosabbak. Cd-s amugy, nem kazettas, azt a megoldast lattam mar csak sajnos ennel nem opcio. Ha lenne Jack bemenet, az meg menne nekem is. Koszonom a segitseget mindenkinek.
2019. júl. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!