Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez az xbox one jó...

Szerintetek ez az xbox one jó választás lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 3. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem eri meg, en 80.000-ert vettem 4 jatekkal, ráadásul cd meghajtósat. A játékok amiket adnak hozzá, benne vannak game passban ami havonta 300 ft ha jol csinalod, kb ez olyan így mintha nem kapnál semmi játékot mellé. Nézz szét, hátha találsz kedvezőbb ajánlatot.
2019. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aha.Jó nagyon haverokkal szoktunk lazulni játszani párszor. Mortal,Fifa korábban a street x360on az is nagyon király, de ha jól tudom a 20ban lesz már futsal. Egyedül Dying Light, Red Dead 2. Watchdogs 2 jó kis játékok ezek. De már alig játszok mostanság max néha a GTA Vtel. Ha most nekem nem lenne boxom akkor már nem is vennék. Max sztem még 2 év és jön a kövi generáció és több mint valószínű hogy a GTA VI nem fog megjelenni a mostani konzolokra. A GTA miatt én várnék, szerintem nagyon magasra fogják tenni a mércét a fejlesztők.
2019. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

konzolstudio

konzolokszervize

konzolvilag


Ezeknél szoktak jó árban lenni a gépek, sok fajta csomagban. Amit te linkeltél az lemezmeghajtó nélküli és viszont nem is olcsóbb mint a lemezes gép. Sajnos ezeknek a cuccoknak hullámzik az ára és ahogy látom most eléggé felment. Legutóbb amikor néztem 60-70 körül volt az összes S típusú gép, most meg inkább 80-100

2019. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!