Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha két héttel a vásárlás után...

Ha két héttel a vásárlás után megrepedt az iPadem kijelzője, és utólag veszek AppleCare-t, olcsóbb lesz a javítás?

Figyelt kérdés

A boltban (hivatalos Apple bolt) egy büdös szót nem mondtak az apple care-ről, véletlenül találtam rá, hogy létezik ilyen. Nem akarok egy vagyont kiadni az üveg javításáért, hogyha én most utólag befizetek az apple care-re, akkor olcsóbban megjavítják a hivatalos boltban?


Köszi előre is!


2019. júl. 8. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszamenoleg nem tudsz kotni, allapotfelmeres van hivatalos boltban. Latni fogjak.

Egy kijelzocsere 40-50k koztvan.

2019. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hogyha én most utólag befizetek az apple care-re, akkor olcsóbban megjavítják a hivatalos boltban?"


Nem mindenki idióta, még ha szervizben vagy boltban is dolgozik éppen.

2019. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!