Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges régi fajta UPC...

Lehetséges régi fajta UPC mediaboxot kapni a mostani Horizon helyett?

Figyelt kérdés
Látom, hogy érdeklődnek sokan a netes fórumokon, de sikerült is valakinek esetleg valamilyen trükkel rávenni az üfszolgálatot, hogy adjon?
2019. júl. 10. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ad.

Az ügyintézőnek nincs lehetősége ilyenre.

2019. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos ez?

Mediacard a TV-be és kész.

Tudom, hogy lehetnek egyéb szempontok is.

2019. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én szeretem a mediabox adta lehetőségeket az átlátható műsorújságot, az appokat, az emlékeztetőt, a kis apróságokat de ennél a Horizonnál a mediacard is jobb az tény. Körbejárva a témát gondoltam arra is veszek saját Pace boxot de látom írják a UPC hozzáregisztrálja a kártyát az eszközhöz, hogy ne lehessen másba dugni és le is tiltja a feketén árult eszközöket. Úgyhogy élek a 14 napos elállás lehetőségével szerintem és viszatérek a Telekomhoz, nekik közel sincs olyan jó boxuk, mint a régi UPC-s de sokkal kellemesebb élményt ad, mint ez a Horizon.
2019. júl. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!