Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG TV hangolás, nem talál...

LG TV hangolás, nem talál csatornákat?

Figyelt kérdés
2 féle hangolás van: antenna/kábel. Az előbbinél nem talál csatornát, az utóbbit fogalmam sincs hogy kell csinalni, honnan kéne tudnom a szolgáltató adatait?
2019. júl. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, mi honnan találjuk ki?


Tényleg hihetetlen, hogy szinte soha nem adjátok meg a kérdésnél a szolgáltatás nevét, fajtáját.


Normális hozzáállás ez? Gondolkozzatok!

2019. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XDdD egyrészt, nem értek hozzá, ezért kérdezek, fogalmam sincs mire van szükség, hogy ismerni kelljen, DE másrészt, a kérdésem az volt, honnan tudjam ÉN, hol lehet megnezni, stb.. Nagyon dühösnek tetszik lenni!
2019. júl. 13. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

OK, akkor most vesztettél el egy szervizes szakembert, aki ilyenekkel foglakozik, néhány évtizede.

Semmi gond, segít majd más...

2019. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak, hogy lásd, miért is kell a szolgáltató és a szolgáltatás neve a kérdésednél:

IPTV-m van . Vettem egy Philips tv-t. Mi az nekem, összehozom a kettőt. Én is a csatorna keresésnél akadtam el. Végül jött a szerelő és másodperc alatt megoldotta.

Nálam annyi volt , hogy a csatornakeresésnél rányomott a kész-re és lőn IPTV adásom.

Mivel neked LG tv-d van, és titkos a szolgáltatód, egyáltalán nem biztos, hogy neked is ez a megoldás.

2019. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a türelmes választ. T-Home-os!
2019. júl. 14. 21:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Totál hülye vagyok... UPC! :D
2019. júl. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!