Most vegyek kettő db új hifit, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van kettő db Yamada házimozim, egyiket még úgy kaptam régen karácsonyra a másik ugyan olyan Yamada-t nővérem oda adta, Már mikkor saját pénzt kerestem akkor vettem kettő db ugyan olyan GX házimozit. Van kettő db hifim is, egy Philips mcm166, nem nagyon használom a usb és a CD részét, inkább csak AUX, van egy Millenium mn 9644 hifim is de sajna szervizbe nem tudták meg csinálni nincs hozzá alkatrész, CD tálca nem teljesen jön ki ki kell huzam be meg be kell tolni, lemezjátszója meg nyikorog ha elindul, a kazetta része néha nyúzza a szalagot repedtek a görgők és néha ugrik egy kicsit a zene mint ha lemezjátszón szólna Zámbó Jimmy. AUX nincs.


Ezek új hifik lehetnek?

[link]

[link]

[link]

[link]



Ha csak egyet vegyek akkor legyen olyan hifi ami kettő kazettás és 3 vagy 5 CD-s és AUX bemenet legyen, azok közül amiket linkeltem, de jobb lenne hogy 19 ezer Ft alattit választanátok.


Nagyon tetszenek ezek a hifik, mindig is imádtam a hifiket.

Vagy használjam továbbra is a Millenium-t?


Ritkán kazettázok nem mindig van időm.


Használt hifit sose vennék.



2019. júl. 13. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi bajod a telefonon tárolt zenével? Jórészt talán csak van line/aux bemenet szeretett készülékeiden.
2019. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Philips hifimnek van aux bemenete így rátudom kötni tv-re pc-re telora, de a Millenium hifire semmit nem tudok rákötni, ha teljesen tönkre megy az összes része csak rádió fog működni.


Csak néha jó a retró, kazettán nőtem fel.

2019. júl. 13. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

"HIFI, 19 ezer Ft alattit választanátok."

Már ne haragudj de ennyiért 1db.normális hangsugárzót nem kapsz.

2019. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek ezek a hifik vadi újak amit linkeltem?

Vagy használtak?


Van róla videó a Youtube-on, és elég jó hangzásuk van:

https://www.youtube.com/watch?v=G4apF-UWKPU

https://www.youtube.com/watch?v=CQnB_1gtOuI

2019. júl. 14. 21:55
 5/5 A kérdező kommentje:
2019. júl. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!