Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tomb Raider Crystal Dinamics...

_ovodas_ kérdése:

Tomb Raider Crystal Dinamics nevű játékban mit kéne ennél a résznél csinálnom?

Figyelt kérdés
A faluból felmentem a hegyre és ott volt egy nagy csarnok,amiben nagyon erősen fújt a szél.Először egy karral kellet lecsukni az ablakokat aztán egy másikkal magadhoz húzni egy ilyen pallot vagy mit aztán arra felmenni es felfújt a szél.Át kellet ugrani egy falra ahol ereszként ált ki a falbol egy rész azon végig kellet menni és ott volt egy ajtó,bementél azután egy folyosó annak a végén egy láda.Na és ez az a pont ahol nem tudom kit kéne csinálni a ládát kinyitni nem tudom vissza mentem a faluba aztán megint vissza a ládához fogalmam sincs valaki segítsen.(Bocsi a helyesírási hibákért és azért ha nem voltam teljesen pontos.)

#Xbox #Tomb Raider #videójáék
2019. júl. 17. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha beírod Youtubera a játék és a helyszín nevét meg "guide" vagy "walkthrough" szavakat akkor mindig kiad valami segítséget. https://www.youtube.com/watch?v=F3058MlP1c4
2019. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!