Mennyire hangos a ps4 pro? Megéri ps4 slim-ről váltani? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Váltsak ps4 pro-ra?

Nekem eleinte volt egy ps4 fat (standard) de azt eladtam 1hónapon belül mert megőrjített hogy egy traktor hangját generálja (60dB).Ezután vettem egy ps4 slimet ami 20-25dB és nekem ez nagyon fontos hogy halk legyen. DE

az a 500GB ami a konzolban van szerintem édeskevés (nekem betelt 4játéktól).Tehát,most az van hogy kaptam egy 4k monitort és így elgondolkodtam hogy veszek egy prot, a 4k támogatás és az 1TB tárhely miatt,de félek hogy a pro is egy traktor lesz. (Vagyis60dB-el fog szólni a szobámban.)

Akiknek van ps4 pro azok mit tudnak mondani? Mennyire halk vagy hangos játék közben? Megvagytok vele elégedve?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 17. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 4K-n megy a játék, vagy 2K, de 4K-ra skálázva, akkor hangosabb mint a Slim, bár közel nem annyira mint a Fat.
2019. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy jól szellőző hekyen tartsd. Max tegyél alá két kis dobozt, hogy alul is járjon a levegő. Jó lesz hidd el.
2019. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!