Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a laptop megéri? Kitartana...

Ez a laptop megéri? Kitartana 3 évig? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


(simsezésre, böngészésre, házi írásra kell.)



2019. júl. 18. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a hivatkozás.
2019. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

oh, és ez?

[link]

2019. júl. 18. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez max fel evig hasznalhato
2019. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zzzoli ***** válasza:
100%
Alsó kategóriás, a Sims is jobban örül egy erősebb procinak, több ramnak és főleg egy erősebb vga-nak.
2019. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
O, rendben , köszönöm!
2019. júl. 19. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
160 ezertől lenne megfelelő.
2019. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Helló, későn írok, bocsi. Nekem is ilyen a laptopom, csak Lenovo. Sims 4 megy rajta simán, meg CS:GO. CSAK melegedik tőle.
2019. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én szerintem elkéstem, de másoknak is segíthetek! Nekem pontosan ugyanilyen gépen van, és ez nagyon nem éri meg. Az összes többi Asus Notebookkal együtt. Az enyém egy éves, amióta kaptam nagyon lassú. A családban +2 embernek van Asus laptopja, hol az akkumulátor romlik el, hol a hang elmegy... szval szerintem kerüljétek el az Asust...
2020. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi Lenovom van, már hat éves, de semmi baja. De sokkal rosszabb az öcsémé, most vette és pocsék, nagyon lassú. Lenovo az is, de az új más minőség, 210 ezerért vette és dühös rá. (Ja az enyém AMD procis).
2020. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!