LuckeY-ista kérdése:

Megvettem a Minecraft java editiont pc-n 90. 000 forintért és rá egy napra azt irja vegyem meg és kijelentkeztem a Microsoft Storeból vissza jelentkeztem és még mindig nem enged, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt minden nap meg kell venni, ha játszani akarsz vele. Mit gondoltál mitől van sok pénze Bill Gatesnek?
2019. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked mi a bajod?😂😂😂
2019. júl. 19. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A Java kiadást a minecraft.net oldalon tudod letölteni a bejelentkezés után. A Microsoft Storeban a Windows 10 kiadás található, az teljesen más, külön kell megvásárolni. Remélem az árat elírtad és 9.000 Ft akart lenni.
2019. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen a Windows 10 est vettem meg 9.000 forintért és néha beenged néha a demo jön elő ez miért van?
2019. júl. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!