Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi alapján szoktatok videójáté...

Mi alapján szoktatok videójátékkal játsszani?

Figyelt kérdés

Például ha szeretnétek a battlefield 5-tel játszani(vagy bármi mással) akkor csak azt veszitek meg vagy nézitek meg vagy visszamenőleg játszotok és vagy megnézitek az elődjeit jelen esetben pl battlefield 4. Ha igen az összeset vagy csak párat ami esetleg érdekel?

Pl:far cry,cod,god of war...



2019. júl. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hacsak történetileg nem összefüggő, akkor nem szoktam az elődökkel foglalkozni, sem az utódokkal. Nyilván egy Unchartednél érdemes az elejétől kezdeni, de egy Far Cry (az 5 és a New Dawn kivételével) nem részeken keresztül húzódó történet, így annál bármelyikkel lehet kezdeni.
2019. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb. csak gta-t szoktam játszani, a 2. rész óta az összeset játszottam. a san andreas után sok évet kihagytam (konkrétan a gta v megjelenésénél kaptam észbe), és először végigtoltam a 4-est és csak utána az 5-öst. nem függtek össze a történetek egyáltalán, de valahogy mégis így volt kerek :D
2019. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!