Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Őrmezői barátságot találhatok?

Őrmezői barátságot találhatok?

Figyelt kérdés
Őrmezőn szeretnék barátnőre/barátra találni, akinek nem az számít, milyenek a körülményeim és hogy nézek ki. Nekem sajnos nem adatott meg a barátság. Mielőtt elmegyek, szeretnék egy igaz barátot. Ezt nehezíti, hogy házhozkötött vagyok. Kor, nem, nemzetiség, külső, anyagi helyzet nem érdekel, csak légy őszinte, megértő és szeretetteljes.
ápr. 29. 08:01
 1/5 anonim válasza:

A házhoz kötött az mit takar, nem tudod elhagyni a házat? Akkor nem mindegy hogy hova valósi más? Én elég messze vagyok, de amúgy szívesen barátkozok bárkivel!

Nem számít nekem se a nem, kor, egyéb dolog, bár a külső annyira igen hogy akármilyen ronda is lehet valaki de tudni akarom hogy hogyan néz ki, arcot kell társítanom ahhoz akivel beszélek, ez az egyetlen flúgom :D

ápr. 29. 08:10
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, nemigen tudom elhagyni az otthonomat.

Nem, nem mindegy, hova valósi, mert nem tehetem meg senkivel, hogy csak ő járkáljon hozzám (idővel csak-csak sikerül kijárni), csak ő ismerje az én környezetem és életem. Önzőség isnlenne részemről, nem várhatok el ilyet senkitől — illetve kintenne olyat egy idegenért, hogy eljár hozzá? Hacsak nem akarja, hogy a másik fél lássa az ő életét, vagy hátsó szándékkal...

ápr. 29. 10:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Két szó közti “n„ betű az szóköz akar lenni.
ápr. 29. 10:53
 4/5 anonim válasza:
Ha gondolod írj :)
ápr. 29. 11:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem engedi, azt írja ki, nem lehet neked privát írni. Megpróbálod, hátha neked sikerül? Köszönöm!
ápr. 29. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!