Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angol emelt érettségi jövőre?

Angol emelt érettségi jövőre?

Figyelt kérdés
Májusig fel lehet rá készülni? Nagyon minimális az alapom, de időm lesz, mint a tenger most pár hónapig, így mindennap tudok rá szánni időt. Szerintetek fel lehet készülni? Szóbeli részhez mindenképp ki fogom kérni egy tanár segítségét. Vagy jobb lenne az egészhez?

2019. júl. 26. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
61% a cél, ami már nyelvvizsgának is minősül.
2019. júl. 26. 22:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk több embernek munka mellett is sikerült...
2019. júl. 26. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőség akkor kérj mindenben segítséget,biztosan el tudod érni a 61%-ot ha tanulsz de hidd el nekem hogy a papír az mindig is egy papír lesz, jó ha van belőle papír de a legfontosabb hogy tudj is úgy beszélni belőle!!!

Én sajnos nem tudok egy nyelven sem, maximum kicsit németül de nagyon minimálisan, pár szót angolul,olaszul, szlovákul.

Most próbálok vagy is teszek is érte, megtanulni az angolt legalább középfokra,nekem az a célom hogy amikor külföldön vagyok tudjam használni.

Ezzel azt szeretném mondani hogy a papír nem sokat jelent,kint vagy külföldön és arra jössz rá hogy hú itt aztán tényleg nem beszélnek magyarul :-D

Na szóval ehez azért idő kell, meg tudod szerezni a papírt, de én azt mondom ha meg lesz azok után is tanuld az angolt mert van mit belőle, sok sikert :-)

2019. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetemi tovább tanuláshoz kell, most eszméltem rá 21 évesen, hogy mégis inkább az az én világom, nem a csicskaság, de már régóta meg akarom tanulni az angolt is! Természetesen folytatom utána is.
2019. júl. 26. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!