Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim válnak, nagyon...

A szüleim válnak, nagyon megvisel. , pedig felnőtt vagyok már. Találtam a témában szülőknek szóló konyveket, gyerekkönyveket, de nekem valót nem. Esetleg van ötletetek, hogy mit olvashatnék/hogy lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés

Folyamatos hányinger, nem-alvás, kedvetlen is vagyok...

ha vége lesz, biztos konnyebb lesz, de most nagyom nehéz.

Ezt kb 15 évvel ezelőtt kellett volna meglépniül, most gyűlölködnek folyamatosan, úgy viselkednek, mint egy öt éves durcás gyerek.

Nem nagyon beszélünk, mert amúgy sincs jó kapcsolatom velük, azt meg kértem, hogy az egymás szapulását ne nekem, mert rengeteget hallgattam, és nagyon rosszul esik. Szóval én ezt nem hallgatom már, de a tudat vagy nemtom, nagyon rosszul érzem magam, és senkivel nem tudom megbeszélni, mert a nővérem hallani se akar a témáról


2019. júl. 28. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
A bölcsesség nem jön mindig együtt a korral. A kor gyakran csak egyedül jön. (kínai közmondás)
2019. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Önismereti könyveket ajánlok, pl Jung. Vagy hallgass előadásokat (Popper).


Ha felnőtt vagy, helyén kéne legyenek ezek a dolgok. Mitől vagy szarul, ha te is látod és felnőtt aggyal meg tudod magyarázni hogy ez így rendben van? Vagy attól nem lenne hányingered ha együtt maradnának, a gondolataidban ott vannak ők együtt, még ha szarul is, de feléjük se nézel.


Ők viszont átélik a napokat, és ha megérett a dolog a válásra, hidd el, egy kiegyensúlyozottabb anyát és apát fogsz helyette kapni...


Egyébként örülj, hogy megvannak. Ez sem lesz mindig így.


Az én szüleim kiskoromban elváltak, felnőtt koromban jöttek újra össze, de édesapám hirtelen eltávozott... igazi arcul csapás az ilyen.

2019. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
1# ez nagyon tetszik! Megjegyzem magamnak
2019. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!