Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresem ezt a fiút Békéscsabán...

Keresem ezt a fiút Békéscsabán! Ismeri őt valaki?

Figyelt kérdés

Magas, (világos)barna hajú, kék/zöld szemű, szemüveges fiú, 20 év körüli lehet. Egyenruhát visel (barna nadrág, fehér ing, nyakkendő, néha kalap), talán cserediák . Az ingzsebnél egy fém táblácskába bele van gravírozva a neve, ami nem magyar, viszont a fiú nagyon szépen beszél magyarul. Sajnos nem tudtam a nevét megjegyezni, és 4 óra után feladtam a keresést. Tudom, hogy ez nem társkereső oldal, nem is e célból írtam ki, csupán csak tudni szeretném a nevét. Hálás lennék a segítségért:)


18/L



2019. aug. 1. 03:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Há~át kiscsajszi, én félnék tőled.

Nem gondolod, hogy ez egy picit beteges?

Az csak egy dolog, ha valaki megjelenése szimpi.


+ elhalasztott lehetőség után futni...

Lesz más hidd el.


Tanulj perfekt nyelvet, juss előrébb az életben a sulin kívüli világban és jóval több lehetőséged is lesz globálisan. 😉

2019. aug. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy misszionárius lehetett próbálj meg rákeresni neten a csabai misszionáriusokra, ők szoktak így felöltözni meg névtáblát hordani, legalábbis akiket én eddig láttam.
2019. aug. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csabai vagyok, de nem rémlik, hogy láttam volna. Merre szoktad látni? Próbálj gyakrabban arra járni, hátha újra felbukkan. Én egyszer igy ismerkedtem meg valakivel, hogy hónapokig egy útvonalon jártunk.
2019. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj de kár, hogy misszionárius! Így házasság előtt nuku szex. De meg lehet oldani, titokban összeházasodtok. Milyen izgalmas, hogy külföldi! Magas, biztos a farka is nagy. Majd jól megtérít vele!
2019. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ennek sincs semmi dolga a nyàron úgy làtom.
2019. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam neked:

- magas, barna haj, kék/zöld szem pipa

- 20 év körüli pipa

- egyenruha pipa

- "kalap" pipa

- ing zsebnél fémtábla pipa

- fémtáblán megnevezés pipa


Úgy hívják, hogy Feldgendarmerie. Katonai rendfenntartó, tábori csendőrként dolgozik. Kettenhund-nak (láncos kutya) is gúnyolják a nyakában láncon lógó tábla miatt.


Itt egy kép:

[link]


Szívesen! 💘

2019. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A negatív és komolytalan kommentelőktől kérdezem, hogy még sosem volt olyan érzésetek, hogy nagyon meg akartok ismerni egy személyt? Vagy első latásra sem éreztetek soha semmi különlegeset?

Ha igen a válasz, akkor tudjátok, hogy milyen rossz érzés lehet órákon át eredménytelenül böngészni az interneten, csak egy név után.

Ha meg nem, akkor legyetek szívesek ne bunkózzatok, mert nem tudjátok, hogy milyen helyzetben van a másik.

És amúgy nem, rohadtul nem unatkozok, és szabadidőm sincsen sok, mivel diákként dolgozom a nyáron, hogy az egyetemi éveimet megkönnyítsem.

2019. aug. 3. 01:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd notesz Lacit, ő biztos ismeri.
2019. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, 2 hete láttam őket Csabán a Fiume előtt. Ezek ilyen hittérítő mormonok.

Amúgy mindenkit leszólítanak az utcán, téged hogy-hogy elkerültek?:D

2019. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!