Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghan Markle tényleg olyan...

Meghan Markle tényleg olyan híres színésznő volt?

Figyelt kérdés
Olyat kérdezek,aki valamennyire otthon van a filmekben/sorozatokban.Én elégé értek a filmekhez és a színészekhez,de én csak akkor halottam Meghanról először,amikor a tévében mondták a hírekben,hogy Hanrryvel/Harryvel összeházasodnak.Egy kicsit keresgéltem is a neten,hogy ki ez a színésznő(mivel még nem halottam róla) és bárhová mentem,mindenhol azt írták,hogy milyen nagy színésznő volt.Nem utálatból írom ezt ki,csak érdekel.

#film #színészét
2019. aug. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Így van. Én tettem Híressé. Ja és megvolt nekem.
2019. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Hanry előtt én sem hallottam róla, szerintem csak felkapták miatta.
2019. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Annak ellenére, hogy én is eléggé otthon vagyok a filmekben meg sorozatokban, én se hallottam róla addig amíg össze nem jött Harryvel. Azóta minden héten látok róla valamit a közösségi médián de előtte semmi.
2019. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én se hallottam róla soha mielőtt bekerült a királyi családba.
2019. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Életemen nem hallottam róla azelőtt.
2019. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én ismertem, közepesen volt híres
2019. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A suits-ben szerepelt :)
2019. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő az a Rachel a Suitsból?Hát én nem tudom és nem is akarok rossz pletykákat terjeszteni róla,de...nem volt itt egy kis plasztikai műtét?Persze lehet,hogy idősebb lett,de azért én fel sem ismertem,pedig most néztem meg egy éve a Suitsot.De nem akarok rossz és hamis pletykákat terjeszteni,csak mondtam.
2019. aug. 2. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Olyan vagy mint egy bulváron nőtt kamasz...
2019. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!