Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az ismerősöm?

Miért csinálja ezt az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Ha megkérem Messengeren, had hívjam mobilon fel pár percre, szeretnék szóban beszélni vele, nemet mond. Nem engedi, ha meg csak úgy felhívom akkor meg cseng és cseng, nem hajlandó felvenni, ki se nyomja. Ezért inkább meg szoktam kérni ha telefonálni akarok vele, de általában nem megy bele. Miért fájhat ennyire egy pár perces telefonálás?
2019. aug. 4. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
en gyulolok telefonozni...lehet o is
2019. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretek telefonálni. 🤷🏽‍♀️
2019. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle.

Lehet zavarja a saját "telefon hangja" vagy a tiéd. Én emiatt nem szívesen telefonálok, 27 éves létemre olyan a hangom a telefonban akárcsak egy 5 éves kislányé, kellemetlen.

2019. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szabályosan szorongok a telefonálástól és ahogy beszélgettem emberekkel, ez nagyon nem egyedi jelenség. Írásban szeretek kommunikálni. Lehet neki is ilyen baja van. Szerintem ne bántsd érte, elég rossz ez annak, aki szorong a hívásoktól.
2019. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is hasonló vagyok, sőt egészen annyira, hogy lehet én vagyok a szóban forgó ismerősöd.


Bár én nem minden esetben utasítom vissza, csak akkor, ha mások is vannak itthon, a válasz pedig egyszerű, nem szeretem, ha hallják, hogy miről beszélgetek. A másik ok pedig az, hogy valamiért kellemetlennek találom a kommunikáció ezen formáját, de ezt nehéz lenne indokolnom, hogy miért.

2019. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Akkor mégis miért költötök százezreket telefonra? De komolyan, miért?
2019. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én se szeretek hívásban beszélni, szorongásom van.
2019. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

A mai telefon inkább mini hordozható számítógép. Én arra költők, hogy neten elérhető legyek mindenhol. A telefon része másodlagos. Ja, és az sms se élőszó.

Miért kell mindig kötözködni valakinek?

2019. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom. En sem szeretek telefonalni✋
2019. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeret telefonálni. Én is kivagyok azoktól, akik mindent telefonon akarnak elmondani. Írja le, aztán majd válaszolok rá.
2019. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!