Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Időmanagement? Mire van időd?...

Időmanagement? Mire van időd? Mi fér bele egy napba?

Figyelt kérdés
Duális képzésen vagyok, vagyis kb 1 hónap suli, 1 hónap gyakorlat. A meló reggel 6 tol - 3ig, aztán haza ùt kb 1 óra, kaja készítés, ètkezès. 6ig. Ekkor már elég fáradt vagyok ilyenkor házimunka, vásárlás, egyéb teendők. 8 fele fürdés aztán 9-10 fele legkésőbb alvás, hogy reggel 4 kor keljek. Ugy érzem semmire sincs erőm, időm ezen kívül és mindennap rossz szájízzel alszok.el, mert nem volt időm, sportolni, extra tanulni, olvasni, de még minosegileg kikapcsolodni sem. Ti is vagytok így? Hogyan férhetne bele több? Ráadásul se gyerek se párkapcsolat...

2019. aug. 12. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont, hogy rengeteg a szabadidőm. Külföldön élek. 5 körül felkelek, kávézgatok, netezek, eszegetek. 7kor elkndulok dolgozni, 4 előtt már otthon vagyok. Főzök, eszek, napozok. Kb 5től este 10ig van 5 órám, amiben legtöbbször fekszek, pihengetek, unatkozom. Néha elmegyek sportolni valamit.
2019. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy napi 7 óra nálunk a munkaidő, kocsival kb 20 perc az út. Minden nap főzök előre ebédet, amit elviszek magammal másnap. Könyveket nagyon szeretek olvasni, de sokszor van migrénem, olyankor nem esik az sem jól. N31
2019. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most vagy a fele történést lehagyod vagy elszórakozod az időd.

Főzöl, eszel, takarítasz 4 órán át. Minek?? Főzz meg előre 2 napra vagy készíts olyat, ami megvan hétköznap hamar. Takarítani sem tudom mit lehet annyit, bőven elég hétvégén rendbe vágni a lakást, főleg ha egyedül vagy, a kutya sem nézi, nagyon nem is koszolódhat.

Szenvedés helyett tornázz fél órát, fürdeni sem kell órákat, lezuhanyzol negyed óra alatt és újfent bőven maradna időd legalább olvasni kicsit.

2019. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!