Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki volt...

Van itt olyan, aki volt börtönben, fegyházban, fogházban és rendőrségi fogdában? Melyik milyen volt?

Figyelt kérdés
Én is voltam már börtönben viszont nem valódi börtönben, hanem a depressziós gondolatok börtönében; a stressz börtönében és most jelenleg a láz börtönében vagyok(38,5 fokos lázam van, néha kicsit lemegy, de utána mindig fel...szerintem a torokgyulladás miatt van)
2019. aug. 13. 17:28
 1/5 anonim válasza:
Én fogdában voltam, rabosítottak, a dohányzás záft térben megengedett, vizelni csak kisérettel lehet. Az "ágy" egy fapad amin a "párna" egy 15fokos emelkedés a padból. Koszos/büdös hely, és ez még a 2. Kerületi rendőrörs volt:D
2019. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogdában voltam egy péntek délutántól a rákövetkező hétfő délelőttig. Nem vagyok bűnöző, szabálysértési őrizetbe vettek.

A fogda borzasztó igénytelen hely, nem kívánom, csak az igazi bűnözőknek.

Egyébként ugyanúgy bánnak egy szabálysértés miatt fogva levő emberrel, mint egy bűncselekmény miatt őrizetben levővel: bilincsben, pórázon hoztak-vittek.

2019. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csilla4444 válasza:
Jaj Noncsi, inkább gyere el velem futni és motiválj! Ne félj, nem fogsz börtönbe kerülni, se rendőrségi fogdába, se fogházba , se fegyházba! A rendőrök, akikkel beszélsz, nagyon kedvesek veled, kb mint egy hímezett tojással, úgy bánnak veled! A lényeg, hogy legyél szabálybetartó és akkor semmi baj sem lesz!
2019. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!☺️☺️
2019. szept. 3. 09:17
 5/5 anonim válasza:

Ha depressziós vagy,nyugodtan írj nekem privátban és megadom a rokonom telefonszámát,aki pszichológusként dolgozik! Ő tud neked segíteni ebben!

Ami a betegséget illeti. Amennyiben gyakran vagy beteg, szedj minél több D és C vitamint, tudd meg a lelki okokat is és rendezd,ha van! Konzultálj az orvosoddal,hidd el,biztosan ellát majd néhány jó tanáccsal! Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt! Sportolj sokat(nem tudom, sportos életmódot élsz-e vagy sem)!

2020. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!