Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan álmodjam azt amit...

Hogyan álmodjam azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen szexuális álmot átélni. Van erre valami praktika? Hogy mikor lefekszem csak erre gondolok vagy valami hasonló?

2019. aug. 15. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy az segíthet, ha lefekvés előtt nagyon erősen koncentrálsz egy adott dologra, és önmagában arra, hogy álmodj.


Egy barátomnak bejött a módszer.


Ha meg is akarod jegyezni, akkor ébredés után azonnal próbáld meg feljegyezni, azt ami megmaradt belőle.


Idővel ezzel egyre többet tudsz álmodni, és egyre jobban meg tudod jegyezni, elméletileg, de gyakorlatban személyesen nem alkalmaztam még.

2019. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😃
2019. aug. 15. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az első válaszoló csupán egy beképzelt rózsaszín butaságot írt. Az álmokat nem lehet irányítani, és a mai napig nem sikerült a tudománynak teljesen megfejteni, hogy miért is álmodunk.
2019. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még
2019. aug. 16. 00:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz utánna a "Tudatos álmodásnak". Youtuben rengeteg, ezt magyarázó videó van:) Ajánlom a Tanulom Magam csatornát:))
2019. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!