Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van már nagyon...

Csak nekem van már nagyon elegem a facebookból és az instagramból?

Figyelt kérdés
Szinte már más sincs rajta csak az állazkínzós, gyűlölködős cikkek, troll/fake kommentelők, egymás uszítása. Instagramnál meg a sok luxusk**v@ magamutatása 0-24. Csak arra jó, hogy már reggel felidegesítse az embert....Tudom, nem kötelező használni, nem is nagyon használom már őket, max a messengert mert a többi kb semmire nem jó.
2019. aug. 19. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se nézegetem a facebookot,már lassan 1 éve nem posztoltam semmit. Minek? Elég a messenger.
2019. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan oldalakat követsz be és olyan ismerőseid vannak akkor ne csodálkozz. Nekem a facebookomon egy troll, fake, k**va sincs. Kisállat, adok-veszek posztok, álláshirdetések és fotós képek annál inkább. Mert ez érdekel, a többi ilyet automatikusan szelektálom.
2019. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmedet arra irányìtod, amire szeretnéd, nem kötelező figyelemmel kìsérni mások életét, bejegyzéseit. :)
2019. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet okosan is használni. Én az arcoskönyvön (fb) csak a vicces dolgokat nézem meg. Azt, hogy ki hol billegteti a hátsóját, vagy mit evett a tengerparton, elpöckölöm sebesen.
2019. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha luxusk**v@kra kíváncsi az ember, akkor rosszlányokon talál parát, nem kell hozzá az instagram.


Nekem is elegem van amúgy ezekből.

2019. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy varázs mondat, ami minden problémád, idegességed megoldja. "Lesz*rom" Szoktam én is nézni, látni, de konkrétan nem érdekel. Tudjuk nagyon jól, hogy az ember elméjében az van hogy amit a facen lát az milyen jó, nekem milyen sz*r és unalmas az életem, csak azt felejtettük el hogy ami ott van az nem valóság, az az elme által kitalált kép hogy ott milyen jó, itt nem. Pedig ők is ugyan olyan emberek mint mi, olyan b*döset sz*rnak...stb nem kell mindent elhinni, amit te elhiszel. Szóval nekem nincs elegem belőle, csak elengedtem az egészet.
2019. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Én csak Instát használok, de csak azt tudom javasolni, hogy számodra érdekes oldalakat kövess be, és akkor csak azoknak a képeit fogod látni. Sosem voltam híve ennek a "jajj, most akkor bekövetem ezt a lányt, csak mert egy iskolába jártunk, de amúgy soha életemben nem beszéltem vele" dolognak sem, esetleg ha rájuk sem vagy kíváncsi, nem bunkóság kikövetni. Persze csak ha ez is közrejátszik.
2019. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éve amikor még "új", én már akkor megmondtam hogy nem tetszik. Ki is tiltottak, mert valamiért néha pont az ellenkezőjét írom annak amit valójában akarok. Ennek így van értelme? Nincs.
2019. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak normális ismerőseim vannak, így ilyeneket nem latok
2019. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyet sem látok, mert nem követek ilyen embereket. Te viszont igen, ha ezeket látod.

Ezen azért ne idegesítsd fel magad...

2019. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!