Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem szoktátok furán érezni...

Ti nem szoktátok furán érezni magatokat, ha valakihez (fodrász, körmös) házhoz mentek?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen olyan emberekre vonatkozik, akik ilyen szolgáltatások miatt házhoz járnak. A körmösöm otthon fogad, de ezt már megszoktam. Most váltottam fodrászt, az előző egy szalonban volt, most pedig egy hölgyhöz járok, aki amúgy jó szakember, de annyira megilletve érzem magam mikor ülök a székben az előszoba közepén, és egy szál gatyában kijön az ura, vakarja a nemiszervét és beslattyog a konyhába enni....

De ennél durvább az, hogy a legjobb barátnőm pszichológushoz is házhoz jár, és a pszichológus pasija ott ül a másik szobában, szellent, videojátékozik..... ez csak egy másik véglet.

Engem összességében nem zavar, csak néha furcsa hogy belecsöppenek olykor egy két családi vitába is, meg ilyesmik..... nem ítélkezem!


2019. aug. 24. 20:19
 1/6 Breast ***** válasza:
Egyértelműen az első alkalom után többet nem mennék.
2019. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek olyan kisstílű, piti vállalkozók.
2019. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a váltásod oka?
2019. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a körmösöm háznal dolgozott, a férje kb soha nem jött ki a másik szobából még wc-re sem míg ott voltam, minfdg csak annyit hallottam, hogy alszik vagy videójàtèkozik. A körmösöm öccse jelent meg néha-néha a háznál, de vele sem volt jelenet soha, szóval nem volt kellemetlen.
2019. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna az ilyen, elég piti dolog. Nem az hogy házhoz kell menni hanem hogy ilyen amatőr módon intézik.
2019. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az én körmösöm is a szobájában fogadott kb. félévig, majd elkészült a szalonja. Mondjuk az is náluk van, csak elkülönül a személyes terüktől.
2019. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!