Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a személyim...

Ha elhagytam a személyim akkor ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon be voltam rúgva, és elveszett. Fogalmam sincs hol. Biztos csinálnának ha bemennék a hivatalba, de lehet fizetni kéne érte. Nekem pedig épp elég a napi italra is összeszedni a pénzt... Végül is nem járok sehová, nincs munkám, és nagyon nem kell sehol. Akkor hogy lehetne ingyen csináltatni?
2019. aug. 30. 08:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Aztazeget :O Ez most komoly?:D :O Na jó, viccet félretéve. Pár éve én is sikeresen elhagytam.

Bemész az okmányirodába, (vagy kormányhivatal, nem tudom, hogy nálatok hogy van.

Szépen elmondod, hogy mi a helyzet.

Nem lesz olcsó mulatság, pár ezer forint biztos lesz.(remélem nem).

Máskor meg jobban figyelj..

Attól, hogy nem jársz sehová, kell..

2019. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy semmi pénzem sincs. Most sikerült összeszednem 700-at de az mindjárt el is megy egy 2 L-es kőbányaira
2019. aug. 30. 08:30
 3/19 A kérdező kommentje:
Lecsukni csak nem fognak ha véletlen igazoltatnak azt kiderül hogy nincs személyim
2019. aug. 30. 08:33
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor ne vegyél sört bakker :O

Pár napig nem iszol, és kész...

Lecsukni nem fognak:D Én hónapokig taj kártya nélkül jártam és ha véletlenül kellett valahova akkor azt mondtam tudom a taj számomat és nem szóltak érte.

Hova valósi vagy?

2019. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Á én biztos hogy inni fogok. Most majd biztos azért szenvedek, mert erre a hülyeségre gyűjtök...

Nagyon nem is érdekel. Majd iszok azt jobb lesz :)

Aba (Fejér megye)

2019. aug. 30. 08:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Szifon, te vagy az?
2019. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel akkor minek tettél ki ide egy kérdést róla? Ha úgyis piára fogod elkölteni a pénzed akkor minek rinyálsz? Segítséget vártál, le is írták mit tudsz tenni, de neked nem jó mert te alkesz vagy. Nos akkor így jártál, tudod csak azon lehet segíteni aki hagyja hogy segítsenek rajta. Jó piálást balfsz :D
2019. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hátha van valami lehetőség pénz nélkül is elintézni...

Hát de ez van. Nehéz az élet. Lehet átállok pár napig a borra azt akkor lesz annyi pénzem.

Komolyan ilyen hülyeséget kitalálni. Miért nem úgy csinálják meg hogy ne lehessen elhagyni. Már a kutyák is be vannak csippelve, mi meg műanyag kártyákkal rohangálunk. Tiszta vicc

2019. aug. 30. 09:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve ingyen csináltak újat.
2019. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ingyenes az új
2019. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!